KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13746578
nr 1374 6578
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Kopior, kvinnoporträtt. Olja på duk, 63x48 & 68x49 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:11:04
100 kr
150 kr